Дюбель покрівельний LINO Wkret-met

Дюбель покрівельний для кріплення теплоізоляції LINO Wkret-met

Дюбель покрівельний LINO Wkret-met
Гвинт по металу типу WDB Wkret-met

Гвинт по металу типу WDB Ø 4,8 х 60 самосверлящий (свердління до 0.75 мм) Wkret-met

Гвинт по металу типу WDB Wkret-met
Гвинт по бетону типу WBSW - Wkret-met

Гвинт по бетону типу WBSW ∅ 6,3 × 80 мм. Wkret-met

Гвинт по бетону типу WBSW - Wkret-met
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
 

Klimas Wkręt-met – Польський виробник будівельного кріплення

Wkret-met (Польша)Компанія Klimas Wkręt-met – заснована в 1990 році і є провідним виробником кріпильних систем найвищої якості в центрально – східній Європі, і Польщі.

На сьогоднішній день компанія складається з двох заводів, загальною площею понад 50 000 м2, з інноваційними виробничими цехами, сучасними лабораторіями та величезними складськими площами. Територіально заводи розташовані в селах Кузня – Кеджіньска і Ванат.

Wkret-met – має власну виробничу базу. Заводи компанії постійно модернізуються, щоб відповідати високим, світовим стандартам.

Велика виробнича база і розділене на дві лінії виробництво – одна лінія цілком спрямована на виробництво пластмасової продукції ⇒, а друга на виробництво металевої ⇒, цей поділ дає компанії великі можливості, і незалежність на кожному з етапів виробництва.

У перші компанія отримала Європейське схвалення на будівельну продукцію в 2005 році, це була єдина Польська організація, що володіє таким схваленням. Зараз же компанія володіє 17-ма європейськими схваленнями, безліччю відзнак і сертифікатами, що підтверджує високу якість виробленої продукції.
Компанія виробляє експорт в більш ніж в 50 країн світу, так як користується великою довірою у багатьох організацій з різних галузей.

За 25 років існування компанія Wkret-met була удостоєна безліччю нагород, і неодноразово доводила рівень свого професіоналізму.

Компанія була нагороджена такими нагородами як:

«Золотий будівельний бренд року» в категорії «Будівельні кріпильні вироби» – вперше цю нагороду Klimas Wkręt-met отримала в 2012 році, з тих пір регулярно тримає першість і щорічно стає володарем цієї нагороди, а в 2015 році бренд, отримав почесне звання «Золотого чемпіона року ».
Звання «Superbrands 2015/16» – Wkręt-met була названа однією з найсильніших компаній на польському ринку в 2015/16 роках.
Лавр споживача – бренд Wkręt-met удостоївся отримати дану винагороду кілька разів, компанія є лідером в номінації «лідер десятиліття 2004 2014»
Рейтинг «GazeleBiznesu» – отримання даної нагороди означає визнання успішності компанії, навіть серед більших конкурентів. Klimas Wkręt-met – множинний лауреат даного конкурсу в 2006 -2016 роках.


Продукція компанії Wkręt-met – це надійні кріпильні системи високої якості