Вертикальні покрівельні воронки

Воронка для кровли. Вертикальная кровельная воронка водосточная. Воронка кровельная 110

Парапетні воронки переливні

Переливная воронка з ТПЕ. Парапетная воронка. Кровельная воронка парапетная. Водосточная воронка. Парапетная воронка круглая

Аератор покрівельний (флюгарка)

Покрівельний аератор ПВХ. Кровельный Аэратор ПВХ флюгарка D 75 мм h 200 мм. Кровельная флюгарка ПВХ. ПВХ Аэратор для кровли Ø 110 мм h 325 мм. Кровельный Аэратор ТПО. Кровельный аэратор Eterno Ivica Италия
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Що таке покрівельні воронки, навіщо вони використовуються?

Покрівельні воронки ⇒ уявляють з себе не складну конструкцію, призначену для поліпшеного відводу стічної води з плоских дахів.

Хто найголовніший ворог будь-якої покрівлі? Правильно це вода. Руйнівна сила якої призводить до того, що термін служби вашої покрівлі передчасно закінчується.

Плоскі дахи на відміну від двосхилих і вальмових мало що можуть протиставити дощовій воді і снігу.

Вони найбільше вразливі, через те, що на них накопичуються калюжі води, що не висихають протягом тривалого часу.

Такі водні застої поступово руйнують гідроізоляційний шар вашої покрівлі. А також пил, листя, що заносяться вітром разом з водою, утворюють болотисті калюжі, насіння різноманітних рослин потрапляючи в них проростають, руйнуючи всю покрівельну систему своїм корінням.

І тому для уникнення подібних ситуацій і продовження терміну служби покрівлі, їх обладнають водостічними системами із застосуванням покрівельних воронок.

Види покрівельних воронок:

Переливная воронка з ТПЕ. Парапетная воронка. Кровельная воронка парапетная. Водосточная воронка. Парапетная воронка круглая1) Парапетні воронки ⇒ – призначені відводити дощову воду через балкони, тераси, а також парапети на пласкій покрівлі. Відведення води проводиться через зовнішній водостік. Використовуються дані воронки при будівництві, і реконструкції дахів будівель і все можливих споруд.

Дані воронки з’єднуються з системою зовнішнього водостоку. Маючи високу пропускну здатність і монтаж відкритого типу, дозволяючи легко знайти порушення герметичності і усувати протікання без особливих зусиль. Парапетні покрівельні воронки виготовлятися з поліпропілену, поліуретану і нержавіючої сталі.

Кровельные воронки, Воронка кровельная с фланцем. Кровельная воронка с электроподогревом. Воронка для кровли. Кровельная воронка с системой обогрева, Воронка водосточная2) Вертикальні покрівельні воронки ⇒ – такі воронки встановлюватися на поверхні даху в найбільш низьких місцях і здійснює слив, фільтрацію і видалення скупчується на поверхні покрівлі вод, у внутрішню систему водовідведення.

У зимово-весняний період, водовідвідні воронки монтуються разом з термокабелем, запобігаючи цим освіту всередині водоприймача, а також покрівельні воронки з електро-підігрівом забезпечують необхідні умови для безперебійної роботи всієї покрівельної системи.

Багато покрівельні воронки в свою чергу можуть бути оснащені фільтром безповітряного потоку, який збільшує пропускну здатність водовідвідної воронки під час сильних дощів.

Підводячи підсумок, відзначимо, що на плоских дахах водостічні воронки – це найкраще рішення. Монтаж такої системи забезпечує не тільки цілісність вашої покрівлі, але і надійність і довговічність вашого будинку.


Краще потурбуватися про встановлення якісної покрівельної системи ще на етапі будівництва, щоб не повертатися до ремонту даху в найближчі роки.