Парапетні воронки покрівельні

Парапетні воронки покрівельні

 Парапетні воронки покрівельні
Парапетні воронки покрівельні
Вертикальні воронки покрівельні

Вертикальні воронки покрівельні

Водосточная воронка. Дренажная воронка для битумной кровли. Вертикальная воронка кровельная. ТПЕ воронка кровельная. Eterno Ivica (Италия)
Вертикальні воронки покрівельні
Покрівельні аератори

Покрівельні аератори ПВХ, ТПО, ТПЕ

Покрівельний аератор ПВХ. Кровельный Аэратор ПВХ флюгарка D 75 мм h 200 мм. Кровельная флюгарка ПВХ. ПВХ Аэратор для кровли Ø 110 мм h 325 мм. Кровельный Аэратор ТПО. Кровельный аэратор Eterno Ivica Италия
Покрівельні аератори
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Що таке покрівельні воронки, навіщо вони використовуються?

Покрівельні воронки ⇒ уявляють з себе не складну конструкцію, призначену для поліпшеного відводу стічної води з плоских дахів.

Хто найголовніший ворог будь-якої покрівлі? Правильно це вода. Руйнівна сила якої призводить до того, що термін служби вашої покрівлі передчасно закінчується.

Плоскі дахи на відміну від двосхилих і вальмових мало що можуть протиставити дощовій воді і снігу.

Вони найбільше вразливі, через те, що на них накопичуються калюжі води, що не висихають протягом тривалого часу.

Такі водні застої поступово руйнують гідроізоляційний шар вашої покрівлі. А також пил, листя, що заносяться вітром разом з водою, утворюють болотисті калюжі, насіння різноманітних рослин потрапляючи в них проростають, руйнуючи всю покрівельну систему своїм корінням.

І тому для уникнення подібних ситуацій і продовження терміну служби покрівлі, їх обладнають водостічними системами із застосуванням покрівельних воронок.

Види покрівельних воронок:

Переливная воронка з ТПЕ. Парапетная воронка. Кровельная воронка парапетная. Водосточная воронка. Парапетная воронка круглая1) Парапетні воронки ⇒ – призначені відводити дощову воду через балкони, тераси, а також парапети на пласкій покрівлі. Відведення води проводиться через зовнішній водостік. Використовуються дані воронки при будівництві, і реконструкції дахів будівель і все можливих споруд.

Дані воронки з’єднуються з системою зовнішнього водостоку. Маючи високу пропускну здатність і монтаж відкритого типу, дозволяючи легко знайти порушення герметичності і усувати протікання без особливих зусиль. Парапетні покрівельні воронки виготовлятися з поліпропілену, поліуретану і нержавіючої сталі.

Кровельные воронки, Воронка кровельная с фланцем. Кровельная воронка с электроподогревом. Воронка для кровли. Кровельная воронка с системой обогрева, Воронка водосточная2) Вертикальні покрівельні воронки ⇒ – такі воронки встановлюватися на поверхні даху в найбільш низьких місцях і здійснює слив, фільтрацію і видалення скупчується на поверхні покрівлі вод, у внутрішню систему водовідведення.

У зимово-весняний період, водовідвідні воронки монтуються разом з термокабелем, запобігаючи цим освіту всередині водоприймача, а також покрівельні воронки з електро-підігрівом забезпечують необхідні умови для безперебійної роботи всієї покрівельної системи.

Багато покрівельні воронки в свою чергу можуть бути оснащені фільтром безповітряного потоку, який збільшує пропускну здатність водовідвідної воронки під час сильних дощів.

Підводячи підсумок, відзначимо, що на плоских дахах водостічні воронки – це найкраще рішення. Монтаж такої системи забезпечує не тільки цілісність вашої покрівлі, але і надійність і довговічність вашого будинку.


Краще потурбуватися про встановлення якісної покрівельної системи ще на етапі будівництва, щоб не повертатися до ремонту даху в найближчі роки.