Покрівельні воронки, аератори ТПЕ

Покрівельні воронки, аератори ТПЕ для бітумної покрівлі

Водосточная воронка. Дренажная воронка для битумной кровли. Вертикальная воронка кровельная. ТПЕ воронка кровельная. Eterno Ivica (Италия)
Покрівельні воронки, аератори ТПЕ
Покрівельні воронки, аератори ПВХ

Покрівельні воронки, аератори ПВХ для мембранної покрівлі

Дренажна воронка ПВХ. Вертикальная Кровельная воронка ПВХ. Дренадная воронка ПВХ. ПВХ воронка для кровли. Кровельная воронка для мембранной кровли.
Покрівельні воронки, аератори ПВХ
Покрівельні воронки, аератори ПВХ

Покрівельні воронки, аератори ТПО для мембранної покрівлі

Покрівельна дренажна ТПО воронка ПВХ ∅110, довжина L=330 мм, з приймальною чашею
Покрівельні воронки, аератори ПВХ
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Покрівельні аератори – навіщо вони потрібні?

Аератори покрівельні (флюгарка) це важливий елемент системи вентиляції покрівлі, він дозволяє повітрю циркулювати під покрівлею. Аератор допомагає виводити вологу та тепло з-під теплоізоляційних шарів покрівлі, що попереджує появу конденсату, грибка та інших проблем, що можуть завдати шкоди покрівельному покриттю, знижуючи тиск в під покрівельному просторі. Все це істотно продовжує безремонтний термін служби м’якої покрівлі і дозволить значно знизити експлуатаційні витрати. Зовнішній вигляд аератора схожий на трубу, що виходить з покрівлі і має парасольку, або ковпак зверху для захисту від опадів.

Як вибрати аератор покрівельний?

При виборі аератора для вашої покрівлі варто враховувати декілька ключових факторів:

  • Тип покрівлі: Різні типи покрівель потребують різних типів аераторів. Наприклад, для бітумної покрівлі потрібні аератори на основі ТПЕ, поліпропілену, для покрівлі з ПВХ мембрани на основі полівінілхлориду, а для ТПО мембрани, на основі термопластичних поліолефінів.
  • Різні розміри, Діаметр труби становить від 63 до 110 мм, висота труби від 225 до 600 мм. 
  • Кліматичні умови: Географічна локація та місцеві погодні умови можуть впливати на вибір аератора. Наприклад, в районах з високою вологістю або сильними вітрами може знадобитися особливий тип аератора виготовлений з ударостійкого й атмосферостійкого матеріалу.
  • Розмір та форма покрівлі: Розмір та форма вашої покрівлі також впливають на вибір аератора. Великі або складні покрівлі можуть вимагати більше аераторів або спеціальних моделей.
  • Бюджет: Ціна на  аератори може варіюватися в залежності від бренду, моделі та функцій. Важливо вибрати аератор, який відповідає вашому бюджету, але також забезпечує необхідну якість та ефективність.
  • Виробник: Вибір відомого та надійного виробника може забезпечити вам якість та довговічність продукту.

Монтаж аератора покрівельного

Ось кілька кроків, які можуть допомогти вам встановити аератор покрівельний:

  1. Визначте місце, де ви хочете встановити аератор. Установка флюгарок проводиться з розрахунком 1 штука на 100 м2, з відстанню між аераторами не більше 12 метрів.
  2. Виріжте отвір у покрівлі, щоб встановити аератор. Розмір отвору повинен бути трохи більшим за розмір аератора.
  3. Встановіть аератор в отвір і забезпечте його герметичність. Використовуйте герметик для запобігання протіканню води.
  4. Переконайтеся, що аератор правильно закріплений і не рухається.

Краще потурбуватися про встановлення якісної покрівельної системи ще на етапі будівництва, щоб не повертатися до ремонту даху в найближчі роки.