Ruvimat Е

Армована ПВХ мембрана для гідроізоляції покрівлі

Ruvitex Украина
Ruvimat SP

Армована ПВХ мембрана для гідроізоляції басейнів.

Ruvitex Украина
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Ruvitex

Ruvitex УкраинаАТ Рувітекс Індастрі (Ruvitex Industry Corporation) знаходиться в Болгарії в невеликому портовому місті Русе. В Україні в містах Київ і Дніпро знаходяться офіційні представництва заводу. Співробітники компанії професійно нададуть повну підтримку, як інформаційну так і технічну.

Постійна наявність повної лінійки продукції на складі в Україні, забезпечить безперебійну і оперативну поставку матеріалів на об’єкт.

Звернувшись до представника, ви зможете купити ПВХ мембрану Ruvimat в Україні ⇒ за найкращою ціною, минаючи посередників і дистриб’юторів.

Практично у всіх регіонах України було сформовано мережу спеціалізованих монтажних підрядних організацій. Підрядники мають багаторічний досвід роботи з матеріалами RUVIMAT, укомплектовані спеціальним професійним обладнанням, необхідним для монтажу. Фахівці проходять обов’язкове навчання з монтажу ПВХ мембран RUVIMAT.

Основна спеціалізація компанії, це виробництво гідроізоляційних мембран. ПВХ мембрана RUVIMAT проводиться методом екструзії на найсучаснішому німецькому обладнанні. Продукція компанії призначена для гідроізоляції покрівель, озер, ставків, басейнів, тунелів і теплиць.

У 2010 році компанія виробила модернізацію виробництва, запровадивши новітнє обладнання з виготовлення мембран з полівінілхлориду. Виробництво було переведено з каландрового на екструзійний спосіб, більш сучасний і ефективний. Екструзійний спосіб виробництва дозволяє отримати надійний і довговічний матеріал високої якості за прийнятною ціною.


Продукція компанії Ruvitex (ПВХ мембрани RUVIMAT) – це надійна гідроізоляція високої якості.