Rhenofol CV

Гідроізоляційна армована покрівельна ПВХ мембрана.

FDT - Германия
Rhenofol CG

Гідроізоляційна армована ПВХ мембрана для баластної покрівлі

FDT - Германия
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

FDT (FlachdachTechnologie GmbH & Co. KG)

FDT - Германия

Центральний офіс FDT (FlachdachTechnologie GmbH & Co. KG), територіально знаходиться в Німеччині. У деяких країнах Євросоюзу працюють офіційні представництва компанії, які знаходяться в Польщі, Франції, Бельгії та Чехії. Майже у всіх країнах Європи включно з Україною і навіть в Новій Зеландії, працюють офіційні партнери. Компанія FDT з 1938 року, а саме з того моменту, коли була укладена перша покрівля, є світовим лідером з виробництва покрівельних покриттів. Продукція компанії має підтверджений термін служби матеріалів більше 50 років, що підтверджується спеціальними сертифікатами.

Компанія FDT випускає два види покрівельних покриттів преміум класу – мембрани Rhepanol і Rhenofol.

Rhepanol (Репанол) – виготовлений з поліізобутилену (ПІБ) у відповідності з усіма необхідними нормами за вимогами стандарту DIN EN 13956. Матеріал підходить виключно для всіх варіантів укладання і навіть сумісний з бітумними покриттями. Rhepanol hg має підвищену міцність на прокол і розрахований на баластний варіант, в тому числі з рослинним шаром. ПІБ мембрани Rhepanol fk мають доведений термін служби більш, ніж 75 років.

Rhenofol (Ренофол) – зроблений з м’якого полівінілхлориду (ПВХ-П), у відповідності з усіма необхідними нормами за вимогами стандарту DIN EN 13956. В ідеалі підходить для будь-яких видів покрівлі. Довговічний, дуже міцний матеріал, стійкий до деформаційних навантажень, а також до впливу несприятливих погодних умов.

Rhenofol випускається в наступних варіантах:

  1. Rhenofol CV ⇒ – армована поліефірною сіткою. Призначенням даного матеріалу є механічна укладання без баласту. Найчастіше використовують разом з ПВХ-профілями для створення легкої покрівельної конструкцій. 
  2. Rhenofol CG ⇒ – армована скловолокном. Вільний спосіб укладання під баласт (з озелененням) або під тротуарну плитку.
  3. Rhenofol C – неармована мембрана. Гідроізоляційний матеріал, який ідеально підходить при будівництві споруд, а також підходить для виготовлення окремих деталей таких як (парапети, внутрішні і зовнішні кути і т.д.), що застосовуються в покрівельних покриттях Rhenofol CV/CG.

Компанія FDT – світовий лідер з виробництва гідроізоляційних покрівельних мембран